המיניונים הם יצורים קטנים ומתוקים שקשה לא להתאהב בהם. הם התפרסמו ב"גנוב על הירח" ועכשיו קיבלו סרט משלהם. בואו לקבל הוראות כיצד ניתן לערוך יום הולדת בנושא המיניונים.

 

קישוטים לחדר:

על מנת לקשט את החדר בהתחלה, ניתן לפזר בלונים בגווני צהוב וכחול כדי לפתוח את האירוע באווירה מיניונית.

 

http://www.sweety.co.il/10-%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%9B%D7%97%D7%95%D7%9C-%D7%9E%D7%98%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%9E%D7%A8%D7%94%D7%99%D7%91.html

 

נמשיך בלקשט את השולחנות. מפת מניונים מדליקה עם הדמויות המתוקות

 

 

לסיום קישוט חדר ועל מנת למלא אותו, תוכלו לשים דגלונים כחולים ברחבי החדר שיוסיפו לו שמחה ואווירה מסיבתית

עכשיו שהחדר מקושט, אפשר לעבור לנושא סידור השולחן והאוכל

ישנן דרכים רבות לשים כלים חד פעמיים בהתאם למיניונים. דבר נוסף, במידה ויש לכם בבית מדפסת, דפים, דבק ומספריים, תוכלו לשדרג את נושא המיניונים בכמה דרגות. ניתן להדפיס את הגוגלס (עיני המיניונים) על דף, לגזור ולהדביק על כוסות, מארזי סכום ועוד

 

 

נלקח מאתרCatch My Party

 

ימי הולדת פעמים רבות נזכרים בתודעה כאירועים הכי מתוקים שיש. לא יכול להיות מגניב אם נתאים את הממתקים לצבעי היצורים שילדנו כה אוהבים? ניתן לקשט מאמצעות במבה, ציפס, ציטוס, דוריטוס, ג'לי בננות, ליקריץ וכל חטיף או ממתק צהוב שעולה לראשנו. אותם ניתן לשים בכלים כחולים שישלימו לנו את המראה המיניוני הנחשק.

 

 

 

 למשקיעים שבנינו, ניתן להכין עוגיות/ לחרוץ צורות מבצק סוכר בצורת המיניונים, או לקשט קאפקייקס בהתאם לצבעם.

על עוגיות הבצק או בצק הסוכר ניתן לצייר באמצעות רויאל אייסינג, שהוא חומר מאוד נוח לעבודה, קל לעבודה ובעל תאריך תפוגה ארוך יחסית כך שהוא יוכל להיות שימושי עבור אירועים נוספים. אין צורך לקנות את כל הצבעים ותמיד ניתן לאלתר.

לרויאל אייסינג צהוב לחץ כאן

לרויאל אייסינג כחול לחץ כאן

לרויאל אייסינג שחור לחץ כאן

לרויאל אייסינג לבן לחץ כאן

 

 

 נלקח מאתר Pinterest

 

במידה ובחרתם להכין קאפקייס, ואתם לא רוצים להוסיף צבע מאכל לתוך בלילת העוגה, ניתן להשתמש במנג'טים קשיחים המיועדים לאפייה בצבע צהוב, ומעל לשים מעל קצפת כחולה.

נלקח מאתר Javacupcake

לצבע מאכל לקצפת לחצו כאן

 

 

עכשיו נשארו שני דברים נוספים, כלי ההגשה וכמובן העוגה. בנוגע לצלחות, מפיות וכוסות, ניתן להשתמש בכאלה בצבע כחול מנוקד בהדפס משגע שימשיך את אווירת יום ההולדת השמחה והכיפית!

 

והגענו לחלק הכי חשוב והכי מעניין לשמו התכנסנו כאן היום - עוגת יום ההולדת! הפיתרון הנוח שלנו לסיום אירוע יום ההולדת המיניונית, הוא בעזרת דף אכיל אותו ניתן להניח על העוגה בהדפס המיניונים.

 

 

תתפרעו, תהיו יצירתיים ותהנו כי יום הולדת סובבת אחר כיף!! מזל טוב ו.. בתיאבון ☺

 

 

נלקח מאתר Catch My Party