0

אין לך פריטים בסל הקניות שלך.

סך ביניים: 0.00 ש"ח

תקנון

תקנון ותנאי שימוש

1. כללי

א. הגלישה באתר מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בו.

ב.הרכישה באתר מותרת לבני 18 ומעלה אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

ג.האתר הינה חנות וירטואלית למכירת מוצרים לימי הולדת  ומציעה ללקוחותיה קנייה ישירה ונוחה.

ד.התקנון פונה בלשון זכר,הכוונה גם לנקבה.

ה.אספקת המוצרים תתבצע לפי הוראות התקנון בהמשך

 

2. הזמנת מוצרים באתר

 "סוויטי הכל ליום הולדת" עושה את מיטב המאמצים שכל המוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי ,אם זאת יתכן כי חלק מהמוצרים אזלו במלאי ,במקרה זה תשלח אליכם הודעת מייל או שאחד שנציגנו יצרו אתכם קשר על מנת להציע מוצר חילופי דומה.  אם תקבל את הצעתנו, פרטי הזמנתך יעודכנו מחדש. במידה ולא תסכים לקבל את הצעתנו למוצר חילופי, נבטל את הזמנתך למוצר זה.

 

3. אופן ביצוע ההזמנה

א.לאחר ביצוע ההזמנה תקבלו מייל הודעה שההזמנה נקלטה במערכת ,אין בכך כל התחייבות על המצאות המוצר בחנות ואינו מחייב לספק את המוצר שהזמנתם.

ב.בכדי שנוכל לספק לכם את המוצרים שהזמנתם,צריכה ההזמנה להקלט באופן תקין ומסודר,שהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים וחיובם. לידיעתך: הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין אחר

 

4. אמצעי תשלום

א.חיוב כרטיס האשראי יתבצע באמצעות הפרטים שמסרת לפי המחיר שמופיע באתר בסמוך לכל תמונת מוצר.להזמנה יתווסף עלות המשלוח לפי סוג המשלוח אותו בחרתם.

ב.כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

ג.באם בחרתם באופציה של איסוף עצמי מהחנות,ההזמנה תחוייב ללא דמי משלוח ותמתין בחנות לאיסוף שלכם.

פרטיות:

א.חברת"סוויטי הכל ליום הולדת" מתחייבת לא להעביר לכל גורם אחר את פרטיך האישיים.

ב.מעת לעת נשמח לעדכן אתכם במבצעים וחידושים הקיימים בחנות.

ג.אנו נוקטים בכל האמצעים החדישים ביותר כך שהאתר יהיה מאובטח,אם זאת לא ניתן לשלוט באופן מוחלט מצד גורמים שאינם מורשים ולשלול שיבושים.

ד.על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד "סוויטי-הכל ליום הולדת"  או מי מטעמה עקב פגיעות/תקלות/שיבושים. 

 

משלוחים

משלוחים:
לפניכם 3 אפשרויות שילוח:

1.דואר רשום מבוטח-כולל מעקב עבור החבילה באינטרנט-5 ימי עסקים בעלות 25 ₪  ***אחריות מלאה עבור שליחת החבילה+מספר מעקב*** מוגבל לחבילות עד 2 קילו

2.שירות שליחים- שליח עד בית הלקוח/מקום העבודה תוך 3 ימי עסקים  - לא כולל אזורים חריגים (לפי לוח האזורים של החברה) בעלות של 39 ₪

3.אפשרות איסוף עצמי מסוויטי –הכל ליום הולדת בחיפה לפי שעות פעילות החנות- ללא תשלום.

במקרה שבו נשלחים המוצרים באמצעות שירותי דואר ישראל, יחויב הלקוח בעלות המשלוח ע"פ המפורט בדף המשלוחים - בנוסף לעלות המוצרים - אלא אם יוסכם אחרת בינו לבין נציג השירות.

חברתנו לא תישא באחריות על כל עיכוב באספקת מוצרים כתוצאה מאירועים שאינן בשליטתה לרבות מזג אוויר, מצב בטחוני, שביתה, תקלה במערכת טלפונים, חשמל, דואר, תחבורה, תקשורת, פעולות איבה ו/או כוח עליון (רעידת אדמה, מלחמה וכיו"ב(

 

ביטול רכישה והחזרת מוצרים

Sweety הכל ליום הולדת עושה מאמצים כך שתקבלו את השירות והמוצרים הנבחרים,אם החלטתם להחזיר את המוצר/ים הינכם רשאים לעשות זאת עד 14 יום מיום קבלתם שהמוצר חדש,ארוז באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש ובצירוף החשבונית.שימו לב-אין החזרה עבור תמונות אכילות או קישוטים אכילים וממתקים(לפי הוראות משרד הבריאות)

2.על ביטול עסקה ו/או החזרת מוצרים תוך 14 יום מקבלת המוצר, ייגבו 5% דמי ביטול על ההחזרה או 100 ש"ח, הנמוך מבניהם

שירות לקוחות

1. בכל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות באשר למפרט הטכני של המוצר, מידע על תפעול המוצר, אחריות וכיוצ"ב ניתן לפנות אל נציגנו בטלפון 04-8266267 או במייל sweetyshop1@gmail.com 

3. נציגי החנות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה. 

דין ושיפוט

א. הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז חיפה בלבד.